لوله بازکنی در کرج

انواع روش های لوله بازکنی

لوله بازکنی از آن خدماتی است که امروزه متقاضیان زیادی دارد؛ زیرا زندگی شهر نشینی و حاشیه های آن همواره مشکلاتی را برای انسان ها به وجود می آورد اما از آن جایی که روش و سبک کنونی زندگی بسیار مدرن تر و هوشمندانه تر از گذشته است، برای هر مشکلی راهی حرفه ای وجود دارد تا در زمان کم و با حداکثر کیفیت بتوان آن را برطرف نمود. فرض کنید یکی از لوله های آب یا فاضلاب منزل یا محل کار شما دچار گرفتگی شده باشد، اولین اقدامی که انجام می دهید چیست؟ بسیاری از افراد سعی می کنند شرایط را بررسی کنند، بلکه خودشان بتوانند مشکل ایجاد شده را رفع نمایند، در مقابل افرادی هم هستند که بدون هیچ گونه معطلی تماس با شرکت های خدمات لوله بازکنی را ترجیح می دهند اما ما به عنوان یکی از فعالان با سابقه در این زمینه به شما پیشنهاد می کنیم که کمی وضعیت پیش آمده را بررسی نمایید، نه به منظور حل کردن تمام و کمال مشکل؛( زیرا چنین کاری نیازمند تخصص است ) بلکه به منظور به دست آوردن اطلاعات بیشتر که بتوانید در هنگام تماس با شرکت ارائه دهنده ی خدمات لوله بازکنی شهرآرا ، شرح کامل تری از اتفاق رخ داده را بیان نمایید.

در چه شرایطی نیاز به استفاده از خدمات لوله بازکنی خواهید داشت؟

هیچ قانونی وجود ندارد که شما حتما ملزم به استفاده از چنین خدماتی باشید، بلکه در ابتدا می توانید از به وجود آوردن چنین شرایطی جلوگیری نمایید. نحوه ی استفاده ی یک کاربر، یک شخص یا یک خانواده از امکانات اطراف خود می تواند به گونه ای باشد که نیاز به استفاده از بسیاری از سرویس های تعمیراتی را از بین ببرد. شما می توانید با توجه به برخی نکات جزیی از گرفتگی لوله فاضلاب منزل یا محل کارتان جلوگیری نمایید؛ برای مثال از ابزار هایی مثل انواع مدل های چاه بند استفاده نمایید تا اشغال ها و سایر مواد دیگر به درون چاه آشپزخانه، سینک ظرفشویی، حمام و روشویی وارد نشوند. یکی از مشکلاتی که برای بر طرف سازی آن نیاز به استفاده از خدمات لوله بازکنی می باشد، مرتبط با سینک است که معمولا لوله ی متصل به ان به دلایل مختلف دچار انسداد می شود. جلوگیری از ورود هر گونه آشغال چسبناک و یا بزرگ، ریختن روغن و چربی در سینک ظرفشویی می تواند تا حد زیادی از گرفتگی لوله ی آن جلوگیری نماید اما در صورتی که به هر دلیلی و علیرغم رعایت نمودن نکات تاثیر گذار، یکی از لوله ها دچار مشکل شود، بهترین و منطقی ترین اقدام تماس با شرکت لوله بازکنی شهرآرا است.

انواع روش های لوله بازکنی

روش های لوله بازکنی دستی

با استفاده از ابزار های مکنده : اگر لوله ی متصل به سینک ظرفشویی گرفته ، توجه داشته باشید که برخی ابزار های مکنده مثل تلنبه از گذشته تا کنون برای رفع گرفتگی لوله مورد استفاده قرار می گرفته است. این روش بسیار ساده و ارزان تری نسبت به سایر روش ها است و مکش هوای موجود درون لوله و انتقال فشار هوا به درون آن، باعث رفع گرفتگی های سطحی و حرکت کردن مود زاید خواهد شد. استفاده از این ابزار بسیار آسان است و در اغلب موارد خودتان می توانید این روش لوله بازکنی دستی را امتحان کنید.

با استفاده از مواد شیمایی و محلول لوله بازکن: یکی دیگر از شیوه های رفع گرفتگی لوله این است که از محلول های مناسب برای این کار استفاده نمایید. این روش نیازمند صبر و حوصله ی کافی است و باید مدت زمان لازم سپری شود تا ماده ی شیمیایی اثر کند. در هنگام ریختن محلول مخصوص به درون لوله باید به میزان آن دقت کنید و مطابق با مقدار درج شده بر روی محصول عمل نمایید؛ زیرا اگر از حد مجاز و استاندارد بیشتر شود، ممکن است موجب ایجاد خوردگی و ساییدگی درون لوله گردد. در پایان نیز می توانید از مقداری آب استفاده نمایید. در صورت رفع نشدن مشکل گرفتگی لوله با به کارگیری دو روش ذکر شده، با شرکت خدمات لوله بازکنی شهرآرا تماس بگیرید.

خدمات لوله بازکنی مکانیزه

در مواقعی که برای رفع نمودن هر گونه انسداد به وجود آمده در لوله ی سینک ظرفشویی، چاه حمام و .... با شرکت ما تماس بگیرید، کارشناسان مربوطه در محل اعلام شده از سوی شما حضور می یابند و به بررسی نوع و شدت گرفتگی لوله می پردازند. در این هنگام تصمیم گرفته می شود که این مشکل با دستگاه تراکم هوا رفع شود و یا با فنر های مخصوص. اگر انسداد لوله بر اثر خاک و مواد جامد باشد، از دستگاه تراکم هوا استفاده خواهد شد که با متراکم کردن هوا آن را به داخل لوله می فرستد و موجب جا به جا شدن مواد جامد می گردد. در صورتی که انسداد به وجود آمده بسیار شدید باشد، لازم است که از فنر لوله بازکنی استفاده گردد. این فنر همچون یک دریل عمل می کند و به صورت عمقی به درون لوله وارد می شود و با چرخش و هل دادن مواد زاید موجب می شود که آن ها به درون چاه هدایت شوند.

خواندن 2509 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید