لوله بازکنی در مهرشهر

لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی در مهرشهر کرج

مهرشهر یکی از مناطق مهم و پر جمعیت استان البرز و شهر کرج می باشد که با دارا بودن بافت های مسکونی قدیم و جدید یکی از متقاضیان متداول دریافت خدمات مجموعه ی ما می باشد. برخلاف تصور عموم استفاده از سرویس های مرتبط با لوله بازکنی و تخلیه چاه صرفا مختص منطقه های قدیمی و یا با بافت فرسوده نیست بلکه ممکن است در قسمت هایی که آپارتمان سازی شده و ساختمان ها تا حدود زیادی تازه ساز هم هستند، به دلایل مختلف نیاز به بهره مندی از خدمات شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه شهرآرا کرج مطرح گردد. از آن جایی که مجموعه ی ما در کرج شناخته شده می باشد، شاهد استقبال و اعتماد تعداد زیادی از همشهریان خود هستیم و از این بابت خوشحالیم و سعی در ارائه ی سرویس های با کیفیت لوله بازکنی و تخلیه چاه خواهیم داشت.

لوله بازکنی مهرشهر

معمولا متقاضیان خدمات در چه زمان هایی با موسسه شهرآرا تماس می گیرند؟

زمانی که در ساختمان های دارای چاه، علایمی وجود داشته باشد که حاکی از پر شدن چاه فاضلاب باشند و یا این که یکی از لوله های مهم مثل لوله توالت، حمام، ظرفشویی و ..... مسدود و گرفته شده باشد و استفاده از روش های خانگی لوله بازکنی برای رفع این مشکل موثر واقع نشود، در چنین شرایطی متقاضیان با مجموعه ی ما تماس می گیرند و بسیار مهم است که افراد مختلف بدانند وقتی با این وضعیت مواجه می شوند، اقدام سریع و کمک گرفتن از افراد متخصص در زمینه ی لوله بازکنی و تخلیه چاه در مهرشهر کرج از اهمیت زیادی برخوردار است و از ایجاد خرابی های بیشتر جلوگیری خواهد کرد. معمولا پیشنهاد می شود که برای دریافت هر چه سریع تر سرویس ها با نزدیکترین مرکز فعال در محل سکونت خود تماس بگیرید تا بتوانند هر چه سریع تر در ساختمان شما حاضر شوند اما لازم به ذکر است که موسسه خدماتی شهر آرا آماده ی ارائه ی خدمات لوله باز کنی و تخلیه چاه به تمامی مناطق استان البرز و شهر کرج می باشند و به صورت شبانه روزی پاسخگوی تماس متقاضیان خواهد بود.

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه موسسه شهرآرا در مهرشهر

همانطور که از عنوان این مقاله پیداست، مجموعه ی ما ارائه دهنده ی خدمات مذکور به متقاضیان می باشد اما هر یک از این موارد دارای جزییات اجرایی گوناگونی هستند که وابسته به نوع پروژه و شرایط ان متغیر خواهند بود؛ برای مثال اگر چاه فاضلاب توالت یک ساختمان گرفته باشد، قطعا نوع عملیات، تجهیزات و دستگاه های قابل استفاده در آن، مدت زمان لازم برای انجام، هزینه و نتیجه ی آن متفاوت از زمانی است که مثلا چاه اصلی یک ساختمان پر شده باشد. در هر صورت موسسه خدماتی شهرآرا با ارائه ی خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در مهرشهر و سایر مناطق شهر کرج به صورت شبانه روزی آماده ی رسیدگی به این قبیل مشکلات می باشد و با بهره مندی از نیروهای مجرب و حرفه ای، فعالیت های مربوط به هر چاه و نوع مشکل پیش آمده برای آن را به بهترین شکل و با بیشترین کیفیت انجام خواهد داد.

تخلیه چاه در مهرشهر کرج

متداول ترین تجهیزات و دستگاه های لازم برای لوله بازکنی و تخلیه چاه

انواع تانکر های مکنده ، تانکر های حمل فاضلاب، پمپ های تخلیه، پمپ های ساکشن و لجن کش، انواع لوله و شلنگ، دستگاه لوله بازکن تراکم هوا،  فنر لوله بازکنی، محلول های لوله بازکنی و .... از جمله پرکاربردترین ابزار های لازم برای این عملیات هستند اما نکته ی مهم این جاست که اگر از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه ها استفاده گردد، طبیعتا کیفیت عملیات انجام شده افزایش یافته و سرعت اجرای آن نیز افزایش می یابد و با حداقل آلودگی محیطی و صدای ناشی از دستگاه ها پروژه تخلیه چاه فاضلاب یا لوله بازکنی به اتمام می رسد. با توجه به اینکه تمامی امکانات برای ارائه ی خدمات تخصص به مشتریان مهیا می باشد، موسسه خدماتی شهر آرا یکی از مجریان اصلی تخلیه چاه فوری در مهرشهر کرج می باشد و بهره مندی از اطلاعات بیشتر تنها از طریق یک تماس تلفنی با شماره های درج شده در این وب سایت، مقدور خواهد بود.

رفع گرفتگی چاه در مهرشهر

از جمله مهم ترین سرویس های خدماتی مجموعه ی ما مربوط به زمانی است که به دلایل مختلف، چاه های فاضلاب موجود در یک ساختمان مسدود شوند. مواد جامد و ضایعات مانند مو، چربی، پلاستیک و .... می توانند به مرور زمان باعث گرفتگی در لوله ها و چاه شوند. در برخی مواقع نیز ساختمان قدیمی است و لوله ها و چاه آن نیز بر اثر گذر زمان دچار فرسایش شده اند و در این صورت موسسه خدماتی شهرآرا با حضور در محل، شرایط پیش آمده را بررسی می نمایند و از طریق روش های اصولی و موثر به رفع گرفتگی لوله و چاه های فاضلاب اقدام خواهند کرد. در برخی موارد شرایط به گونه ای است که تخلیه چاه انجام می گردد و برای جلوگیری از وقوع مجدد مشکل، چاه جدیدی نیز حفر خواهد شد. تشخیص دقیق و ارائه ی مناسب ترین راهکار برای لوله بازکنی، تنها از طریق بررسی حضوری کارشناسان موسسه خدماتی شهر آرا از ساختمان شما میسر می باشد.

9علت گرفتگی فاضلاب و نحوه جلوگیری از آن

گرفتگی یا مسدود شدن لوله ها ممکن است به عنوان مشکلات جزئی شروع شود، اما می تواند به سرعت به مشکلات بزرگ تبدیل شود. گرفتگی فاضلاب می تواند باعث زهکشی کند آب، خوردگی، جاری شدن سیل و در موارد شدید، پشتیبان فاضلاب و تعمیرات پرهزینه شود. پیشگیری از آنها با شناخت علل گرفتگی فاضلاب شروع می شود.

در زیر9علت شایع ترین علت گرفتگی فاضلاب خانگی و نحوه پیشگیری و رفع آنها آورده شده است.

 

1.مو

مو مقصر بزرگی برای انسداد فاضلاب است، زیرا می تواند با چربی و سایر مواد چسبنده بچسبد و گرفتگی ایجاد کند. بهترین راه برای مقابله با انسداد مو، جلوگیری از بروز آنها در وهله اول است. اطمینان حاصل کنید که تمام لوله‌های تخلیه دارای محافظ‌ هایی برای گرفتن مو هستند و مرتباً آن‌ها را پاک کنید.

 

  1. صابون

ممکن است تعجب کنید که چگونه صابون می تواند باعث انسداد لوله های شما شود. اما صابون های سنتی در واقع با گریس یا چربی ساخته می شوند. چربی موجود در صابون با مواد معدنی موجود در آب ترکیب می شود و پسماند سختی (معروف به کف صابون) بر جای می گذارد که اتصالات حمام را لکه دار می کند و لوله ها را مسدود می کند. به شستشوهای بدون صابون بروید و سپس لوله های خود را با فشار تمیز کنید تا آثار تجمع صابون از بین برود.

 

3.کثیفی

ممکن است فکر کنید فاضلاب و لوله های شما برای شستن هر چیزی وجود دارد. اما در حالی که می‌خواهید کثیفی اضافی را از روی خود و لباس‌هایتان پاک کنید، می‌تواند تجمع کرده و باعث ایجاد مشکلاتی در فاضلاب شما شود. قبل از اینکه لباس ها و بدن خود را بیرون بشویید خاک و گل اضافی را تکان دهید یا بشویید.

 

  1. ضایعات مواد غذایی

ضایعات مواد غذایی هرگز نباید از فاضلاب بروند، حتی زمانی که زباله در سینک خود دارید. در عوض، یک توده کمپوست برای خلاص شدن از ضایعات مواد غذایی ایجاد کنید. این امر به ویژه برای زباله هایی مانند برگ های چای و تفاله های قهوه که تجزیه نمی شوند بسیار مهم است. سایر غذاهایی که باید مراقب آنها باشید عبارتند از چربی یا روغن زیرا در لوله ها جامد می شوند و باعث انسداد می شوند. در عوض، روغن را روی یک حوله کاغذی جذب کنید و آن را در کمپوست بیندازید.

 

5.ساخت مواد معدنی

مواد معدنی حل شده در آب سخت می توانند تجمع کنند و باعث ایجاد توده های نامحلول شوند که به راحتی فاضلاب شما را مسدود می کند. اگر آب سخت در منطقه شما مشکل دارد، یکی از راه حل ها نصب یک نرم کننده برای خانه شما است. اگر این گزینه نیست، باید به طور منظم رسوب زدایی و رسوب و رسوب را حذف کنید. حذف گرفتگی های مواد معدنی پس از استقرار ممکن است دشوار باشد، بنابراین اگر به نظر می رسد فاضلاب ها و لوله های شما دیگر جریان ندارند، با لوله بازکنی شهرآرا در مهر شهر کرج تماس بگیرید.

 

6.اشیاء کوچک

اشیاء کوچک می توانند راه خود را به لوله فاضلاب شما بیابند و ویران کنند. چیزی جز آب، دستمال توالت و فضولات انسانی نباید در توالت، فاضلاب یا سینک شما فرو رود. هر شی دیگری باید به طور مسئولانه در سطل زباله، کمپوست یا بازیافت دفع شود. اگر هر ماده خارجی وارد لوله فاضلاب شما شده است و باعث ایجاد مشکل می شود، احتمالاً برای حذف آن و اطمینان از بازشدن لوله فاضلاب خود به بصورت معمول  به کمک لوله بازکنی مهرشهر نیاز خواهید داشت.

 

7.اتصالات لوله کشی

گرفتگی فاضلاب نیز می تواند به دلیل اتصالات لوله کشی بد ایجاد شود. برای جلوگیری از این امر، یک لوله کش واجد شرایط، گواهی و با تجربه استخدام کنید. این کمک می کند مطمئن شوید که تمام پروژه های لوله کشی شما در اولین بار درست انجام می شود.

 

8.ایجاد دستمال توالت

دستمال توالت بیش از حد می تواند مجرای فاضلاب شما را مسدود کند و از شستشوی توالت جلوگیری کند. اگر هنگام شستشو، آب همچنان می تواند از توالت شما عبور کند، می توانید از یک پیستون برای جابجایی و حل کردن مقداری از دستمال توالت استفاده کنید. اما اگر توالت شما فقط بدون تخلیه آب پر می شود، باید با یک لوله بازکن تماس بگیرید تا از انسداد برای شما مراقبت کند.

 

9.ریشه درختان

کوچکترین شکاف یا نشتی در لوله های زیرزمینی شما می تواند رشد ریشه درخت را جلب کند. هنگامی که در لوله های شما ریشه های درختان به سرعت بزرگتر می شوند، جریان آب را مسدود می کنند و باعث آسیب لوله می شوند. پاکسازی ریشه درختان از لوله ها می تواند پیچیده باشد و نیاز به خدمات ریشه کن، تمیز کردن جت تحت فشار، تعمیر بدون ترانشه یا حتی حفاری دارد. ساختار ریشه درختان و گیاهان خود را بررسی کنید و وضعیت فاضلاب خود را کنترل کنید تا از تعمیر گسترده و پرهزینه جلوگیری کنید.

کلام آخر

با دلایل متعدد گرفتگی فاضلاب، بهترین راه برای رفع آنها این است که در وهله اول از گرفتگی آنها جلوگیری کنید. هرگز چیزی را که نباید در فاضلاب  فرو ببرید و از تلاش برای پاکسازی فاضلاب ها با افزودن مواد شیمیایی یا اشیاء بیشتر اجتناب کنید. و اگر گرفتگی فاضلاب شما تبدیل به یک وضعیت اضطراری می شود که نیاز به کمک یک لوله بازکن باتجربه دارد، برای کمک شبانه روزی با شهر آرا لوله بازکنی شهر آرا  در مهرشهر کرج تماس بگیرید .

خواندن 3761 دفعه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید